Menu

Medarbejdere

Spørgsmål? Find direkte telefonnumre og e-mailadresser på denne side.

Ved generelle henvendelser kan du ringe på vores hovednummer +45 97 47 27 39 eller sende en e-mail til info@jakobsens.com. 

Ledelse 

Helle Reinevald
Administrerende Direktør
Tlf: + 45 9641 0672
E-mail: helle@jakobsens.com

 

Salg og marketing

Bjarne Nøhr
Commercial Director
Tlf: + 45 2368 5124
E-mail: bn@jakobsens.com

 

Henrik Ludvigsen
Global Key Account Manager
Tlf: + 45 9641 0688
E-mail: henrik@jakobsens.com

 

Almir Palic
Nordic Key Account Manager
Tlf: + 45 5143 8384
E-mail: almir@jakobsens.com

 

Maria Kyndi
Business Developer + Marketing
Tlf: + 45 2256 5859
E-mail: maria@jakobsens.com

 

Helle Nørgaard
Internal Coordinator 
Tlf: + 45 9641 0671
E-mail: hen@jakobsens.com

 

Indkøb og produktion

Claus Sønderkjær 
Supply Chain Director
Tlf: +45 2036 9422
E-mail: cls@jakobsens.com

 

Økonomi

Pia Hestbech Lund Lauridsen 
Bogholder
Tlf: +45 9641 0673
E-mail: pia@jakobsens.com

 

Kvalitet

Martin Pedersen
Kvalitetschef
Tlf: +45 9641 0681
E-mail: martin@jakobsens.com

 

Berit Skovlod Kold 
Kvalitetskoordinator
Tlf: +45 9641 0686
E-mail: berit@jakobsens.com

 

Camilla Høppner Foldager
Kvalitetsassistent
Tlf: +45 9641 0674
E-mail: camilla@jakobsens.com